joomla templates top joomla templates template joomla

Dublet Polaków w Lillehammer. "Zasłużone zwycięstwo. I tak będzie aż do igrzysk olimpijskich"

Press Focus/x-news włącz . Opublikowano w Zimowe - narty

W niedzielnym (11 grudnia) konkursie Pucharu Świata Kamil Stoch zajął pierwsze, a Maciej Kot - drugie miejsce. Podium uzupełnił Niemiec Markus Eisenbichler. - Zasłużone podwójne zwycięstwo. Zauważyłem, że nasi chłopcy świetnie sobie radzą w gorszych warunkach, bo w drugiej serii cały czas wiało w plecy.

Piąte miejsce polskiej drużyny na MŚ w lotach. "Na więcej nie było nas stać"

Polska drużyna w składzie Kamil Stoch, Klemens Murańka, Dawid Kubacki i Stefan Hula zajęła piąte miejsce w konkursie w ramach mistrzostw świata w lotach narciarskich w Bad Mitterndorf. - Nie można się przesadnie cieszyć, ale można być usatysfakcjonowanym, bo na więcej nie było nas stać. Może cieszyć postawa Kamila Stocha, który troszkę się pozbierał i zaprezentował dwa przyzwoite skoki.

Stefan Kraft najlepszy na Wielkiej Krokwi. Kamil Stoch wraca do formy

Austriak Stefan Kraft wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Drugie miejsce zajął jego rodak Michael Hayboeck. Podium uzupełnił Słoweniec Peter Prevc. Najlepszy z Polaków - Kamil Stoch zakończył zmagania na Wielkiej Krokwi na ósmej pozycji.

Peter Prevc mistrzem świata w lotach narciarskich. Polacy przyzwoicie

Peter Prevc mistrzem świata w lotach narciarskich. Tuż za nim na podium w austriackim Bad Mitterndorf uplasowali się Norweg Kenneth Gangnes i reprezentant gospodarzy Stefan Kraft. Dawid Kubacki został ostatecznie sklasyfikowany na 15. miejscu. Stefan Hula zakończył zawody na 21. a Klemens Murańka na 26. pozycji.

W Norwegii wesoła nowina, że Marit Bjoergen urodziła syna

/Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Zimowe - narty

Marit Bjoergen została mamą. W nocy z 25 na 26 grudnia Norweżka urodziła syna. Biegaczka narciarska i jej partner Fred Boerre Lundberg podali tę informację za pośrednictwem Norweskiej Federacji Narciarskiej. Para zaapelowała jednocześnie do przedstawicieli mediów, aby pozwolili im spędzić w spokoju pierwsze dni z noworodkiem.