joomla templates top joomla templates template joomla

Od medali mistrzostw Polski, do podium Turnieju Czterech Skoczni. Zobacz jak Kamil Stoch i Piotr Żyła zmienili się na przestrzeni lat

Press Focus/x-news włącz . Opublikowano w Zimowe - narty

Po raz pierwszy w historii dwóch Polaków stanęło na podium klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni. Tej sztuki dokonali Kamil Stoch (1. miejsce) oraz Piotr Żyła (2. miejsce). Zobacz jak na przestrzeni lat zmieniali się ci urodzeni w 1987 roku skoczkowie.

Apoloniusz Tajner: Kapitalna rzecz, to bardzo dużo znaczy dla polskich skoków narciarskich

Fakty TVN/x-news włącz . Opublikowano w Zimowe - narty

- Spodziewałem się, że Kamil Stoch może wygrać Turniej Czterech Skoczni. Natomiast to, że Piotr Żyła wskoczy na drugie miejsce, że wskoczy na podium konkursu w Bischofshofen, że Maciek Kot skończy na czwartym miejscu, a mało zabrakło, żeby zamknął czysto polskie podium, to już zupełnie wspaniała historia, kapitalna rzecz.

Stoch po 16 latach powtórzył sukces Małysza w Turnieju Czterech Skoczni, drugie miejsce Żyły. "Pisze się historia, cieszę się, że mogłem im pomagać"

Po 16 latach Kamil Stoch powtórzył sukces Adama Małysza i wygrał Turniej Czterech Skoczni. Mistrz olimpijski pokonał Piotra Żyłę i Daniela Andre Tandego, a tuż za podium znalazł się Maciej Kot. - Emocje niesamowite, ja się wręcz popłakałem.

Kamil Stoch liderem Turnieju Czterech Skoczni! "Wrócił na swoje miejsce. Wszyscy muszą na niego uważać"

Kamil Stoch liderem 65. Turnieju Czterech Skoczni! Po dwóch konkursach Polak wyprzedza Austriaka Stefana Krafta i Norwega Daniela-Andrego Tandego. W noworocznym konkursie w Garmisch-Partenkirchen Stoch, podobnie jak w Oberstdofrie, był drugi, nieznacznie ulegając Tandemu. - Kamil cały czas potwierdza swoją wysoką dyspozycję.

Drugie miejsce Kamila Stocha w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni

Kamil Stoch zajął 2. miejsce w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Polak przegrał jedynie ze Stefanem Kraftem, który uzyskał notę wyższą o 2,8 punktu. Na 7. pozycji zawody ukończył Piotr Żyła, a Maciej Kot, Dawid Kubacki i Stefan Hula zostali sklasyfikowani w drugiej dziesiątce.