joomla templates top joomla templates template joomla

Apoloniusz Tajner: Kapitalna rzecz, to bardzo dużo znaczy dla polskich skoków narciarskich

Fakty TVN/x-news włącz . Opublikowano w Zimowe - narty

- Spodziewałem się, że Kamil Stoch może wygrać Turniej Czterech Skoczni. Natomiast to, że Piotr Żyła wskoczy na drugie miejsce, że wskoczy na podium konkursu w Bischofshofen, że Maciek Kot skończy na czwartym miejscu, a mało zabrakło, żeby zamknął czysto polskie podium, to już zupełnie wspaniała historia, kapitalna rzecz. 

Kamil Stoch po triumfie w Turnieju Czterech Skoczni: To zasługa całej, wieloletniej pracy

Fakty TVN/x-news włącz . Opublikowano w Zimowe - narty

Kamil Stoch zwycięstwem w ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen przypieczętował triumf w całych zawodach. Drugie miejsce w turnieju zajął Piotr Żyła, a tuż za podium uplasował się Maciej Kot. - Przygotowaliśmy wyjątkową dyspozycję, to było najważniejsze. 

Kamil Stoch liderem Turnieju Czterech Skoczni! "Wrócił na swoje miejsce. Wszyscy muszą na niego uważać"

Press Focus/x-news włącz . Opublikowano w Zimowe - narty

Kamil Stoch liderem 65. Turnieju Czterech Skoczni! Po dwóch konkursach Polak wyprzedza Austriaka Stefana Krafta i Norwega Daniela-Andrego Tandego. W noworocznym konkursie w Garmisch-Partenkirchen Stoch, podobnie jak w Oberstdofrie, był drugi, nieznacznie ulegając Tandemu. - Kamil cały czas potwierdza swoją wysoką dyspozycję.

Drugie miejsce Kamila Stocha w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni

Press Focus/x-news włącz . Opublikowano w Zimowe - narty

Kamil Stoch zajął 2. miejsce w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Polak przegrał jedynie ze Stefanem Kraftem, który uzyskał notę wyższą o 2,8 punktu. Na 7. pozycji zawody ukończył Piotr Żyła, a Maciej Kot, Dawid Kubacki i Stefan Hula zostali sklasyfikowani w drugiej dziesiątce.