joomla templates top joomla templates template joomla

Zwycięstwo MKS Grudziądz w spotkaniu z AZS UMK Toruń 36:29

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Piłka ręczna - inne ligi

MKS wygrywa kolejne spotkanie ligowych rozgrywek o awans do 1 ligi tym razem z AZS UMK Toruń. Wynik spotkania chociaż zadowalający zapewne by był wyższy gdyby nie to, że po stronie MKS-u zagrali tradycyjnie już zawodnicy drugiego składu.

16 kolejka pierwszej ligi. MKS Grudziądz przegrywa spotkanie z Wybrzeżem Gdańsk

R.Ż/Sport.eSerwis.info włącz . Opublikowano w Piłka ręczna - I liga

Kolejny emocjonujący mecz w wykonaniu Grudziądzkiego MKS-u przyspozył kibicom wiele emocji. Niestety to również kolejne przegrane spotkanie grudziądzkiego zespołu. - „Spotkanie, które my mogliśmy, a Wybrzeże musiało wygrać. Przed spotkaniem powiedzieliśmy sobie, aby jak najwięcej radości czerpać z gry oraz każdej zdobytej bramki.

Reprezentacja Niemiec po raz drugi w historii mistrzem Europy w piłce ręcznej

/Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Piłka ręczna - reprezentacja

Reprezentacja Niemiec mistrzem Europy w piłce ręcznej. W finale turnieju rozgrywanego w Polsce podopieczni Dagura Sigurdssona pokonali Hiszpanię 24:17. Dla reprezentacji tego kraju to drugie mistrzostwo Europy w historii. Trzecie miejsce zajęła Chorwacja, która w meczu o brąz pokonała Norwegię.

Mecz mi nie wyszedł, ale najważniejsze, że Kamil Syprzak mógł wreszcie odpocząć

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Piłka ręczna - reprezentacja

Mecz z Białorusią był dla Macieja Gębali szansą na zaprezentowanie się po raz pierwszy polskiej publiczności podczas mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych. - Trochę nie wyszło mi. Gra przed 15 tysiącami osób super, cieszę się, że mogłem skorzystać z atmosfery nie tylko na ławce, ale i na boisku. 

MKS zwycięża w wyjazdowym spotkaniu w Olsztynie. Obydwie połowy należą dla grudziądzan

R.Ż/eSerwis.info; fot: Agencja/eReporter24.pl; fot: MKS/Facebook włącz . Opublikowano w Piłka ręczna - inne ligi

MKS Grudziądz wygrywa wyjazdowe spotkanie z Szczypiorniakiem Olsztyn. Zarówno pierwsza jak i druga połowa po myśli zespołu z Grudziądza. Przez dwie połowy grudziądzanie prowadzili w wyjazdowym spotkaniu ze Szczypiorniakiem Olsztyn. 

Wygrana w pierwszej połowie, emocje do końca i porażka MKS Grudziądz w starciu z Lesznem

R.Ż/Sport.eSerwis.info włącz . Opublikowano w Piłka ręczna - I liga

Wygrana w pierwszej połowie spotkania dla MKS Grudziądz, dużo emocji w trakcie gry i na zakończenie mimo wyrównanej walki wygrana Leszna. Emocjonujące spotkanie rozegrali grudziądzcy szczypiorniści na wyjeździe w Lesznie, które do samego końca trzymało w napięciu a wygrana mogła stanąć po każdej ze stron.

EHF Euro 2016 zakończone. "Zorganizowaliśmy najlepsze mistrzostwa Europy w historii piłki ręcznej"

ZPRP/x-news włącz . Opublikowano w Piłka ręczna - reprezentacja

EHF EURO 2016 przeszły do historii. Turniej rozgrywany w Polsce wygrali Niemcy. Srebrne medale wywalczyli Hiszpanie, a brązowe Chorwaci. Biało-czerwoni zajęli ostatecznie siódme miejsce. - Zorganizowaliśmy najlepsze mistrzostwa Europy w historii piłki ręcznej. Ze wszystkich stron zbieramy pochwały. W skali od 1 do 6 oceniają nas na 6+ - powiedział prezes ZPRP Andrzej Kraśnicki.

W środę piłkarze ręczni zmierzą się z Chorwacją w meczu kończącym zmagania w Grupie I mistrzostw Europ

Agencja TVN/x-news; /Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Piłka ręczna - reprezentacja

W środę o godzinie 20:30 w hali Tauron Arena w Krakowie Polscy piłkarze ręczni zmierzą się z Chorwacją w meczu kończącym zmagania w Grupie I mistrzostw Europy, który jednocześnie będzie decydował o tym, czy "Biało-czerwoni" awansują do półfinału turnieju. Dlatego trener Michael Biegler postanowił już teraz zaapelować do polskich kibiców o wsparcie podczas tej konfrontacji. 

Lijewski grał z kontuzją: Mam problemy z nadgarstkiem, nie było mowy o podawaniu, a co dopiero o rzucie

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Piłka ręczna - reprezentacja

Przez cały mecz z Białorusią Krzysztof Lijewski grał z kontuzją, która uniemożliwiała mu efektywny udział w akcjach polskiej reprezentacji. - Mam problemy z nadgarstkiem. Nie było mowy o podaniu piłki i tym bardziej o rzucie na bramkę. Cieszę się, że Michał Szyba był w stanie mnie dobrze zastąpić - przyznał po spotkaniu Lijewski.