joomla templates top joomla templates template joomla

Karol Angielski zdobywcą dwóch bramek w spotkaniu z Wigry Suwałki. Olimpia wygrywa wyjazdowe spotkanie 2:0

T.N./eSerwis.info; fot/video: youtube/WigryTV włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Olimpia Grudziądz wygrywa wyjazdowe spotkanie z Wigry Suwałki. Bohaterem meczu jest Karol Angielski zdobywca dwóch bramek.

Zaległe wyjazdowe spotkanie po myśli grudziądzkiej Olimpii, która wygrywa z Wigry Suwałki 0:2. Obydwie bramki zdobyte niemal minuta po minucie w 57 i 59 w drugiej połowie spotkania.

Aktualnie Olimpia Grudziądz w tabeli ligowej na 11 pozycji z 17 punktami, a ostatni rywal Wigry Suwałki na 8 pozycji z 19 punktami.

{media load=media,id=7601,width=640,align=center,display=inline}

Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 0:2 (0:0)

0:1 - Karol Angielski 57'
0:2 - Karol Angielski 59'

Składy:

Wigry: Hieronim Zoch - Jakub Bartkowski, Rafał Remisz, Vaclav Cverna, Frank Adu Kwame (69' Łukasz Wroński) - Rafał Augustyniak, Mateusz Radecki (74' Damian Gąska) - Robert Dadok (60' Kamil Adamek), Damian Kądzior, Miłosz Kozak - Kamil Zapolnik.

Olimpia: Jakub Wrąbel - Adrian Bielawski, Matić Żitko, Mariusz Malec, Marcin Woźniak - Dariusz Kłus, Marcin Smoliński (87' Oskar Trzepacz) - Marcin Kaczmarek, Kamil Kurowski (70' Damian Ciechanowski), Adam Banasiak (74' Maciej Wolski) - Karol Angielski.

Żółte kartki: Bielawski, Woźniak (Olimpia).

Sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).