joomla templates top joomla templates template joomla

Agonia trwa nadal. Olimpia przegrywa 1:3 z PGE GKS Bełchatów

Tomasz Nowak/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

W piętnastej kolejce Olimpia Grudziądz przegrywa 1:3 z PGE GKS Bełchatów i tym samym kończy spotkanie na ostatnim końcu w tabeli, czyli na 18. To kolejne spotkanie, w którym Grudziądz sukcesywnie spada coraz niżej w ligowej klasyfikacji. Rozpoczyna się walka o przetrwanie i to zespołu, który w zeszłym sezonie zakończył rozgrywki na czwartej pozycji.

9. kolejka szczęśliwa dla Olimpii. 1:0 w spotkaniu z GKS Katowice dla Grudziądza

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Wreszcie jakieś dobre wiadomości dla zespołu z Grudziądza, który wygrywa w wyjazdowym spotkaniu z GKS Katowice 1:0. 9 kolejka okazuje się szczęśliwa dla Olimpii Grudziądz, która po serii nieudanych spotkań wygrywa i chociaż to wygrana z zespołem z dna tabeli to jednak przełamuje zła passe

Olimpia Grudziądz przegrywa z Chojniczanką Chojnice 1:2

Tomasz Nowak/Sport.eSerwis.info; fot: youtube włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Sobotnie spotkanie Olimpii Grudziądz z Chojniczanką Chojnice pokazuje chyba stan Grudziądzkiego zespołu, który jak do tej pory zniżkuje w ligowej kwalifikacji osiągając już prawie „dno” tabeli.

Olimpia Grudziądz remisuje z Bytovia Bytów 2:2

R.Ż/Sport.eSerwis.info włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Olimpia Grudziądz remisuje na własnym stadionie w wyjazdowym spotkaniu z Bytovia Bytów 2:2. Od samego początku aż do końca piłkarskie szczęście zmieniało faworyta spotkania. Druzyny przemiennie prowadziły i równocześnie traciły przewagę nad rywalem.

Olimpia Grudziądz przegrywa z Arką Gdynia 1:2

Tomasz Nowak/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Jedenasta kolejka okazała się dla Olimpii Grudziądz niezbyt szczęśliwa. Kolejna przegrana tym razem z Arką Gdynia 1:2 umocniła zespół ale w części spadkowej tabeli. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 0:0 nie wyłoniła faworyta spotkania, jednak już w drugiej połowie akcje bramkowe ożywiły grę.

Olimpia Grudziądz "dostaje lanie" w Płocku, przegrywa z Wisłą Płock 0:3

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: R.Ż/eGrudziadz.pl włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Sytuacja ligowa Olimpii Grudziądz nie uległa poprawie po spotkaniu wyjazdowym z Wisłą Płock. 0:3 to wynik ostatniego spotkania Olimpii Grudziądz z Wisłą Płock. Grudziądzki zespół dotyka już prawie dna ligowej tabeli i po 8 kolejce spada na 17 miejsce.

Porażka Olimpii Grudziądz w wyjazdowym meczu w Głogowie 2:1

Tomasz Nowak/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Olimpia Grudziądz przegrywa na wyjeździe w 6. kolejce I ligi z Chrobry Głogów 1:2 dalej nieprzerwanie kierując się ku dołowi tabeli ligowej. Olimpia spada z 14 na 16 pozycję, Chrobry Głogów po 6. kolejce zajmuje 1 miejsce w ligowych rozgrywkach. Bramki zwycięskiej drużyny zdobyli Szymon Drewniak i Maciej Górski. 

Olimpia przegrywa inauguracyjny mecz z Rozwojem Katowice 0:1

Tomasz Węgrzyn/Sport.eSerwis.info; fot: R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Spotkanie inauguracyjne dla zespołu z Grudziądza miało wyglądać inaczej niż sobotni mecz. Jak to jednak w piłce nożnej bywa cytując klasyka wynik nie jest znany "póki piłka w grze". Olimpia przegrywa spotkanie na własnym boisku z Rozwojem Katowice 0:1. Szaleńcza wręcz radość zespołu z Katowic na rozpoczęcie przygody z pierwsza ligą piłki nożnej i niezadowolenie Grudziądzan z przegranej.