joomla templates top joomla templates template joomla

Pojawiło się małe światełko w tunelu. Olimpia wygrywa z Rozwojem Katowice 2:0

Tomasz Nowak/eSerwis.info; fot: Marta Kołodziejczyk/ eReporter24.pl/ Rozwój Katowice włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Wyjazdowy mecz z Rozwojem Katowice wygrywa Olimpia Grudziądz 2:0. Czy zmiana trenera wzmocniła morale zespołu? Jest to pierwsza wygrana od dłuższego czasu dla drużyny z Grudziądza. Nie trudno się domyśleć, że wiadomość o wygranej na wyjeździe ucieszyła kibiców grudziądzkiego zespołu.

Olimpia Grudziądz ma nowego trenera. Został nim Jacek Paszulewicz

Tomasz Nowak/eSerwis.info; info: Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Nowym trenerem Olimpii Grudziądz - po zwolnieniu Artura Skowronka - został Jacek Paszulewicz. Sytuacja zespołu z Grudziądza w tym sezonie ligowym jest delikatnie mówiąc beznadziejna i drużyna potrzebuje silnego bodźca, który wyrwie ją z głębokiego dołka ligowego. Zespół zmierza w prostej linii do spadku do niższej ligi przegrywając prawie wszystko i prawie z wszystkimi.

Czy Polacy gotowi są na Euro 2016?

/Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - reprezentacja

W swoim ostatnim tegorocznym meczu towarzyskim reprezentacja polskich piłkarzy pokonała Czechy 3:1. Czy biało-czerwoni są gotowi na Euro 2016? - Trzeba pamiętać, że przez pół roku drużyny bardzo się zmieniają.

Trener Islandii chwali Polaków: Wasz zespół jest jednym z najlepszych w Europie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - reprezentacja

Reprezentacja Polski wygrała w towarzyskim meczu w Warszawie z ekipą Islandii 4:2. - Gratuluję Polakom. Teraz rozumiem, dlaczego kibice tutaj oszaleli na punkcie piłki nożnej. Macie naprawdę dobrą i fascynującą drużynę. Nie dziwi mnie, że nie możecie doczekać się Euro 2016.

On grał z Niemcami, ona była w Bataclan. Siostra reprezentanta Francji uciekła terrorystom (lektor)

/Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - na świecie

Dla Antoine Griezmanna i jego rodziny piątek 13-ego okazał się szczęśliwy, choć mógł się zakończyć wielką tragedią. Gdy reprezentant Francji grał w towarzyskim meczu przeciwko Niemcom, jego siostra bawiła się na koncercie w klubie Bataclan. To tam doszło do najtragiczniejszego w skutkach zamachu terrorystycznego, będącego częścią paryskiej masakry.

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, gdzie i o co gra

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - reprezentacja

W piątkowym meczu towarzyskim Polska wygrała w Warszawie z Islandią 4:2. Spotkanie to było pierwszym etapem przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw Europy. - Wiadomo, że są mankamenty, które można poprawić. Gramy całą drużyną, coraz lepiej się rozumiemy i widać, że każdy z nas zdaje sobie sprawę, gdzie i o co gra.

Homoseksualni piłkarze będą traktowani z szacunkiem

Press Focus/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - na świecie

Homoseksualni piłkarze, którzy zdecydują się na ujawnienie swojej orientacji, będą traktowani z szacunkiem - zapewnił szef Premier League, Richard Scudamore. Pod koniec października brytyjskie media poinformowały o dwóch zawodnikach grających w lidze angielskiej, którzy są gejami. Jeden z nich jest ponoć reprezentantem "Synów Albionu".

Biało-czerwoni kończą rok zwycięstwem. Polska pokonała Czechy 3:1

Polska wygrała z Czechami 3:1 w ostatnim swoim tegorocznym występie. Już w 3. minucie po precyzyjnym dośrodkowaniu Bartosza Kapustki strzałem głową piłkę do bramki Petra Cecha skierował Arkadiusz Milik. Biało-czerwoni poszli za ciosem.

Graliśmy z finalistą ME i byliśmy na ich tle dużo mocniejsi

Do bramki Polaków po przerwie wrócił Wojciech Szczęsny. - Cieszę się, że miałem okazję zagrania pełnych 90 minut i mecz zakończył się takim wynikiem. To bardzo ważne, że graliśmy z finalistą mistrzostw Europy i byliśmy na ich tle dużo mocniejsi. To dla nas dobry znak - powiedział po meczu bramkarz reprezentacji Polski.

Kapitan Islandii po meczu z Polską

W piątkowym meczu towarzyskim Polska wygrała w Warszawie z Islandią 4:2. Spotkanie to dla obu drużyn było pierwszym etapem przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw Europy. - Minęło sporo czasu, odkąd ostatni raz straciliśmy cztery gole. Gospodarze czerpali swoją siłę z naszych słabości, ale jeśli podczas losowania grup mistrzostw Europy okaże się, że w finałach trafimy na siebie, przynajmniej będziemy mieli doświadczenie z tego meczu - powiedział po meczu Aron Gunnarsson, kapitan reprezentacji Islandii.

Polska wygrywa w Warszawie z Islandią 4:2

Press Focus/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - reprezentacja

Polska wygrała w Warszawie z Islandią 4:2 w swoim pierwszym meczu w ramach przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Zaczęło się jednak fatalnie. Nie dość, że w czwartej minucie Islandia objęła prowadzenie po bramce Gylfi Sigurdssona z rzutu karnego, to chwilę później z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Jakub Błaszczykowski.