joomla templates top joomla templates template joomla

Olimpia Grudziądz strzela dwie bramki w spotkaniu z Chrobrym Głogów. Ostatnia bramka na pocieszenie dla gości

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Na własnym boisku Olimpia Grudziądz wygrywa z Chrobrego Głogów 2:1. Dwie pierwsze bramki należały do Grudziądza, Ostatnią na pocieszenie strzelili goście. Pierwszy gol w meczy strzeliła Olimpia, która potem podwyższyła na 2:0. Ostatni gol w Grudziądzu strzelili goście.

Olimpia przegrywa spotkanie z Górnikiem Zabrze 1:2

T.N./eSerwis.info; video/foto; youtube/Olimpia Grudziądz włącz . Opublikowano w Piłka nożna - I liga

Po opuszczeniu strefy spadkowej w tabeli ligowej dzięki ostatnim spotkaniom Olimpia przegrywa tym razem 1:2 z Górnikiem Zabrze na własnym boisku.

Francja w finale ME. Dwie bramki Griezmanna, nie zabrakło kontrowersji

Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - na świecie

W półfinale mistrzostw Europy Francja wygrała z reprezentacją Niemiec 2:0. Oba gole dla „Tricolores” strzelił Antoine Griezmann. Pierwszą bramkę 25-latek zdobył w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Francuz wykorzystał rzut karny podyktowany po zagraniu ręką w polu karnym Bastiana Schweinsteigera.

Półfinał Euro 2016 nie dla Polaków. Drużyna Adama Nawałki przegrała w ćwierćfinałowym z Portugalią po karnych

Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - reprezentacja

Półfinał Euro 2016 nie dla Polaków. Drużyna Adama Nawałki przegrała w ćwierćfinałowym meczu z Portugalią po serii rzutów karnych. Po 120 minutach był remis 1:1. „Biało-czerwoni” objęli prowadzenie już 100 sekund po pierwszym gwizdku, kiedy to z lewej strony dośrodkował Kamil Grosicki, a swoją pierwszą bramkę na francuskich boiskach zdobył Robert Lewandowski.

Polscy kibice pobili się między sobą przed meczem z Ukrainą

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - na świecie

Francuska policja musiała interweniować, aby przerwać bijatykę, do jakiej doszło między polskimi kibicami przed meczem Euro 2016 z Ukrainą. Dwóch z nich zostało aresztowanych. Zajścia miały miejsce w okolicach Starego Portu w Marsylii.

Polska pokonała Danię 3:2. Lewandowski show na Narodowym, ale nie zabrakło nerwów

Hat-trick Roberta Lewandowskiego dał reprezentacji Polski zwycięstwo nad Danią 3:2, ale na Stadionie Narodowym nie zabrakło nerwów. Choć kadra Adama Nawałki prowadziła już 3:0, to bramka samobójcza Kamila Glika oraz trafienie Yussufa Poulsena pozwoliły zbliżyć się rywalom na zaledwie jednego gola.

Polska pokonała Ukrainę 1:0 i zajęła drugie miejsce w grupie. W 1/8 finału zagra ze Szwajcarią

Polska pokonała Ukrainę 1:0. Nie wystarczyło to jednak do wygrania grupy C, bo Niemcy w takim samym stosunku ograły Irlandię Północną. W 54. minucie jedyną bramkę meczu zdobył wprowadzony z ławki Jakub Błaszczykowski, który pokonał Andrija Piatowa po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego.