joomla templates top joomla templates template joomla

Półfinał Euro 2016 nie dla Polaków. Drużyna Adama Nawałki przegrała w ćwierćfinałowym z Portugalią po karnych

Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - reprezentacja

Półfinał Euro 2016 nie dla Polaków. Drużyna Adama Nawałki przegrała w ćwierćfinałowym meczu z Portugalią po serii rzutów karnych. Po 120 minutach był remis 1:1. „Biało-czerwoni” objęli prowadzenie już 100 sekund po pierwszym gwizdku, kiedy to z lewej strony dośrodkował Kamil Grosicki, a swoją pierwszą bramkę na francuskich boiskach zdobył Robert Lewandowski.

Polscy kibice pobili się między sobą przed meczem z Ukrainą

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - na świecie

Francuska policja musiała interweniować, aby przerwać bijatykę, do jakiej doszło między polskimi kibicami przed meczem Euro 2016 z Ukrainą. Dwóch z nich zostało aresztowanych. Zajścia miały miejsce w okolicach Starego Portu w Marsylii.

Świetna postawa Polaków w meczu z Niemcami. Starcie z mistrzami świata na bezbramkowy remis

Kibice zgromadzeni na Stade de France nie zobaczyli bramek w starciu Polski z Niemcami. Biało-Czerwoni rozpoczęli słabo, ale udało im się przetrwać napór rywala na początku spotkania. Po pierwszym kwadransie mecz się wyrównał, a zespół Joachima Loewa nie potrafił znaleźć sposobu na dobrze zorganizowaną polską defensywę.

Zwycięstwo na początek Euro 2016. Polska lepsza od Irlandii Północnej po golu Arkadiusz Milika

Zwycięstwo na rozpoczęcie Euro. Polska pokonała 1:0 Irlandię Północną w swym pierwszym występie na francuskiej imprezie. Jedynego gola w 51. minucie zdobył Arkadiusz Milik, który dostał podanie z prawej strony od Kuby Błaszczykowskiego i płaskim strzałem pokonał Michaela McGoverna.

Polska pokonała Ukrainę 1:0 i zajęła drugie miejsce w grupie. W 1/8 finału zagra ze Szwajcarią

Polska pokonała Ukrainę 1:0. Nie wystarczyło to jednak do wygrania grupy C, bo Niemcy w takim samym stosunku ograły Irlandię Północną. W 54. minucie jedyną bramkę meczu zdobył wprowadzony z ławki Jakub Błaszczykowski, który pokonał Andrija Piatowa po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego.

Ostatnia droga ś.p. Krystiana Rempały

Tarnowskie Media sp. z o.o. włącz . Opublikowano w Żużel ekstraliga

W piątek 3 czerwca o godzinie 13.00 w kościele parafialnym w Tarnowie - Mościcach odbyła się Msza Święta pogrzebowa zmarłego ś.p. Krystiana Rempały, tarnowskiego żużlowca, Mszy świętej przewodniczył proboszcz parafii, ks. Jacek Nowak, następnie ciało zmarłego żużlowcy zostało złożone na cmentarzu w Tarnowie - Mościcach

Przegrany sparing na dziesięć dni przed Euro. Polska uległa Holandii 1:2

Agencja TVN/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - reprezentacja

Przegrana na dziesięć dni przed startem Euro 2016. Reprezentacja Polski uległa w meczu towarzyskim Holandii 1:2. Gole strzelali Vincent Janssen, Artur Jędrzejczyk i Georginho Wijnaldum. Polską kadrę czeka jeszcze jeden mecz towarzyski przed wylotem do Francji.