joomla templates top joomla templates template joomla

Apoloniusz Tajner: Kapitalna rzecz, to bardzo dużo znaczy dla polskich skoków narciarskich

Fakty TVN/x-news włącz . Opublikowano w Zimowe - narty

- Spodziewałem się, że Kamil Stoch może wygrać Turniej Czterech Skoczni. Natomiast to, że Piotr Żyła wskoczy na drugie miejsce, że wskoczy na podium konkursu w Bischofshofen, że Maciek Kot skończy na czwartym miejscu, a mało zabrakło, żeby zamknął czysto polskie podium, to już zupełnie wspaniała historia, kapitalna rzecz.

Stoch po 16 latach powtórzył sukces Małysza w Turnieju Czterech Skoczni, drugie miejsce Żyły. "Pisze się historia, cieszę się, że mogłem im pomagać"

Po 16 latach Kamil Stoch powtórzył sukces Adama Małysza i wygrał Turniej Czterech Skoczni. Mistrz olimpijski pokonał Piotra Żyłę i Daniela Andre Tandego, a tuż za podium znalazł się Maciej Kot. - Emocje niesamowite, ja się wręcz popłakałem.

Kamil Stoch liderem Turnieju Czterech Skoczni! "Wrócił na swoje miejsce. Wszyscy muszą na niego uważać"

Press Focus/x-news włącz . Opublikowano w Zimowe - narty

Kamil Stoch liderem 65. Turnieju Czterech Skoczni! Po dwóch konkursach Polak wyprzedza Austriaka Stefana Krafta i Norwega Daniela-Andrego Tandego. W noworocznym konkursie w Garmisch-Partenkirchen Stoch, podobnie jak w Oberstdofrie, był drugi, nieznacznie ulegając Tandemu. - Kamil cały czas potwierdza swoją wysoką dyspozycję.

Drugie miejsce Kamila Stocha w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni

Kamil Stoch zajął 2. miejsce w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Polak przegrał jedynie ze Stefanem Kraftem, który uzyskał notę wyższą o 2,8 punktu. Na 7. pozycji zawody ukończył Piotr Żyła, a Maciej Kot, Dawid Kubacki i Stefan Hula zostali sklasyfikowani w drugiej dziesiątce.

Najlepszy mecz Polaków? Mimo wybuchających rac, biało-czerwoni pokonali Rumunię 3:0 i wskoczyli na pierwsze miejsce w grupie E

Press Focus/x-news włącz . Opublikowano w Piłka nożna - reprezentacja

W 4. kolejce spotkań eliminacji mistrzostw świata w Rosji, Polska wygrała w Bukareszcie z Rumunią 3:0. Po sensacyjnej porażce Czarnogóry z Armenią biało-czerwoni mieli wielką szansę na objęcie prowadzenia w grupie E, którą piłkarze Adama Nawałki wykorzystali.

Dublet Polaków w Lillehammer. "Zasłużone zwycięstwo. I tak będzie aż do igrzysk olimpijskich"

W niedzielnym (11 grudnia) konkursie Pucharu Świata Kamil Stoch zajął pierwsze, a Maciej Kot - drugie miejsce. Podium uzupełnił Niemiec Markus Eisenbichler. - Zasłużone podwójne zwycięstwo. Zauważyłem, że nasi chłopcy świetnie sobie radzą w gorszych warunkach, bo w drugiej serii cały czas wiało w plecy.

Zwycięstwo MKS Grudziądz w spotkaniu z AZS UMK Toruń 36:29

R.Ż/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Piłka ręczna - inne ligi

MKS wygrywa kolejne spotkanie ligowych rozgrywek o awans do 1 ligi tym razem z AZS UMK Toruń. Wynik spotkania chociaż zadowalający zapewne by był wyższy gdyby nie to, że po stronie MKS-u zagrali tradycyjnie już zawodnicy drugiego składu.