joomla templates top joomla templates template joomla

Cyrk na lodzie

włącz . Opublikowano w Sport - hokej

altKibice na sanockiej Arenie doczekali się pierwszego zwycięstwa miejscowej drużyny, która wysoko pokonała zespół Naprzodu Janów 7:3.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodarzy. Połącarz stanął tuż przed bramką leżącego już Elżbieciaka jednak uderzył w parkan katowickiego bramkarza. Ta niewykorzystana sytuacja zemściła się na Sanoczanach. Zdobywcą pierwszej bramki dla gości był Tomasz Jóźwik, po jego strzale krążek zaplątał się gdzieś pod parkanem Wojtka Rockiego wpadł do bramki. Wtedy między słupkami świątyni KH stanął Łukasz Janiec. Odpowiedź gospodarzy nadeszła już niespełna pół minuty później. Najpierw Elżbieciaka pokonać chciał Vozdecký, ale skończyło się na tym, że jego strzał dobił Čacho. Kolejna bramka, również na konto KH padła w dziesiątej minucie. W zamieszaniu krążek między parkany bramkarza Janowian wcisnął Adrian Maciejko, a asystowali mu Marcin Biały i Bartłomiej Gawlina. W osiemnastej minucie Sanoczanom udało się zdobyć trzeciego gola dającego już dwubramkowe prowadzenie. Wojciech Milan strzałem po lodzie pokonał bramkarza Naprzodu.