joomla templates top joomla templates template joomla

Groźny wypadek na inaugurację Rajdu Dakar. Debiutantka wypadła z trasy i wjechała w kibiców

Press Focus/x-news włącz . Opublikowano w Sport - motoryzacja

Nieszczęśliwie rozpoczął się 38. Rajd Dakar. Podczas prologu doszło do groźnego wypadku, w którym ucierpieli kibice. Debiutująca w imprezie Chinka Gue Meiling wypadła z trasy i wjechała w grupę fanów. W wyniku incydentu dziesięć osób zostało rannych, z czego cztery trafiły do szpitala w ciężkim stanie. Tuż po wypadku organizatorzy zdecydowali o przerwaniu prologu.

Pierwszy etap Rajdu Dakar odwołany. Powodem ulewne deszcze

/Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Sport - motoryzacja

Pierwszy etap Rajdu Dakar odwołany. Powodem tej decyzji są mocne opady deszczu, które przechodzą nad Argentyną. Początkowo organizatorzy kilkukrotnie przekładali start etapu, ostatecznie jednak ze względów bezpieczeństwa zadecydowano o anulowaniu rywalizacji.

Rajd Barbórka znów przyciągnął tłumy kierowców i kibiców. Bezkonkurencyjny był mistrz Europy

TVN Turbo/x-news włącz . Opublikowano w Sport - motoryzacja

Kolejna edycja Rajdu Barbórka znów przyciągnęła tłumy kierowców i kibiców, mimo że nie jest on zaliczany do żadnej klasyfikacji sezonu. W 2015 roku bezkonkurencyjny na trasie okazał się mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz. Wygrał on zarówno odcinki specjalne, jak i słynne Kryterium Asów na ulicy Karowej.

Kubica na 9. miejscu w klasyfikacji generalnej

/Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Sport - motoryzacja

Sezon 2015 w Rajdowych Mistrzostwach Świata dobiegł końca. Tytuł mistrza WRC obronił Sebastien Ogier. Punkty za zajęcie 3. miejsca w Wielkiej Brytanii zdobył za to Robert Kubica, który w klasyfikacji generalnej uplasował się na 9. pozycji. - Biorąc pod uwagę warunki pogodowe, trudność rajdu i różne przygody, to bez wątpienia dobry wynik. 

Ruszyła 17. Edycja Skierniewickich Rajdów Samochodowych

TVN Turbo/x-news włącz . Opublikowano w Sport - motoryzacja

Ruszył 17. już sezon Skierniewickich Rajdów Samochodowych. Na jednej trasie można więc spotkać i malucha i subaru imprezę. A wszystko pod okiem legendy polskich rajdów - Macieja Wisławskiego.

Zawody Cross Monster w Białce Tatrzańskiej

Joanna Pomes włącz . Opublikowano w Sport - motoryzacja

Monster slalom, zjazd na krechę oraz wyścig gokartem to trzy dyscypliny, które złożą się na zawody Cross Monster, zamykające oficjalnie sezon letni w Białce Tatrzańskiej – Zakończenie Lata. Impreza organizowana jest 21 września br. przez partnerów projektu Czas na Białkę, miejscowych przedsiębiorców, którzy działają wspólnie, aby razem promować Białkę Tatrzańską i jej atrakcje. 

29 Grudziądzki Rajd Samochodowy (video)

eSerwis włącz . Opublikowano w Sport - motoryzacja

W Grudziądzu odbył się 29 GRUDZIĄDZKI RAJD SAMOCHODOWY, będący zarazem II rundą Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w Konkursowych Jazdach Samochodem. Rajd zorganizowała Grudziądzka Delegatura Automobilklubu Toruńskiego.

Rajd Sardynii pełen problemów Kubicy

/Foto Olimpik/x-news włącz . Opublikowano w Sport - motoryzacja

Pechowo zakończył się dla Roberta Kubicy start w Rajdzie Sardynii. Pierwszego dnia Polak uszkodził zawieszenie, drugiego miała miejsce awaria skrzyni biegów. Ostatecznie do zwycięzcy Sebastiena Ogiera stracił ponad godzinę.

Fruwające motocykle w Spodku

TVN Turbo/x-news włącz . Opublikowano w Sport - motoryzacja

Części samochodowe, akcesoria, sprzęt warsztatowy - w Katowicach odbyły się targi dla profesjonalistów - Profi Auto. Organizatorzy zadbali o to, aby nie była to nudna impreza. 

VERVA Street Racing 2012 (foto)

VERVA Street Racing włącz . Opublikowano w Sport - motoryzacja

15 września Warszawa była gospodarzem światowej elity sportów motorowych. Na torze zbudowanym wokół pl. Teatralnego ok. 100 tys. widzów obejrzało największe motoryzacyjne show w Polsce i tej części Europy. VERVA Street Racing jest niezwykle unikatowym wydarzeniem

VERVA Street Racing 2012 – znamy datę!

Biuro Prasowe VERVA Street Racing włącz . Opublikowano w Sport - motoryzacja

altNajszybsze samochody świata, zawrotna prędkość, duża dawka adrenaliny, ekstremalne emocje oraz najbardziej rozpoznawalne gwiazdy muzyki i kina. Tak można opisać wielki motoryzacyjny show – VERVA Street Racing, którego trzecia edycja rusza już 15 września.