joomla templates top joomla templates template joomla

Tego typu metodami się brzydzimy jak, donoszenie na Golloba. Co najmniej pięć osób z konkurencji nie zamieszkuje w Grudziądzu - mówi Marek Sikora - Pani została użyta jako narzędzie

R.Ż/eSerwis.info; fot: screen/facebook włącz . Opublikowano w Grudziądz wybory samorządowe

Tego typu metodami się brzydzimy. Co najmniej pięć osób z konkurencyjnych list nie zamieszkuje na terenie miasta - mówi Marek Sikora w sprawie wyroku sądu o wykluczeniu Tomasza Golloba z listy osób startujących na Radnego w Grudziądzu - który jak mówi Sąd podjął  na podstawie doniesień medialnych.
Sąd w Grudziądzu w oparciu o doniesienia medialne wykluczył Golloba z listy osób startujących do Rady Miejskiej z list Komitetu „Łączy nas Grudziądz”.
 
- „W dniu dzisiejszym Sąd Rejonowy w Grudziądzu podjął decyzję o wykreśleniu Tomasza Golloba. Dla nas jako Komitetu „Łączy Nas Grudziądz” jest to niewytłumaczalne. Z wyrokami sądów jednak się nie dyskutuje” - mówił Marek Sikora na konferencji prasowej.
 
Jak podał wiceprezydent Grudziądza, lider Komitetu „Łączy nas Grudziądz”:
 
- „W uzasadnieniu swojej decyzji Sąd napisał tylko, że z doniesień medialnych wynika, że Tomasz Gollob nie mieszka w naszym mieście”.
Według informacji Tomasz mieszkał w Tarpnie, rehabilitował się w grudziądzkim Szpitalu, był zameldowany u Zbigniewa Fijałkowskiego, prowadził tutaj również firmę od 3 lat, odprowadzał składki ZUS i podatek. W ostatnim czasie przebywał w różnych miejscach również po za Grudziądzem. 
 
- był chociażby kilak tygodni w chinach - 
 
Sportowiec przyjął wyrok spokojnie, ale jest mu przykro ponieważ od wielu lat jest mocno związany z Grudziądze i chciał się jeszcze bardziej zaangażować w życie Miasta. 
 
Jak poinformował na konferencji prasowej Marek Sikora: 
 
- „Zażalenie do rejestru wyborców złożyła zażalenie Pani, która nie wypowiada się czysta polszczyzną, jest pochodzenia rosyjskiego, mieszka od kilkunastu lat w Grudziądzu, ale jak widać reklamację napisała w języku prawniczym i do tego polskim i dziwnie się tłumaczyła bo jak miałem okazję z Panią porozmawiać, że to ona sama napisała”. 

Prezydent nie wierzy w to, że osoba, która złożyła zażalenie napisał je sama:
 
- „Nie chce mi się wierzyć w to. Ponieważ tego typu reklamacja w mojej ocenie Pani została użyta tylko narzędzie. Wiem z jakich miejsc wyszedł ten protest. Zrobiła to konkurencja z komitetów konkurencyjnych” .
 
Zdaniem Marka Sikory jego zdaniem zrobili to konkurenci z tego samego okręgu, z  którego startował Tomasz Gollob.
 
- „Tego typu metodami się brzydzimy, a moglibyśmy tez podważyć wiele osób z konkurencyjnych list, a wiemy, że co najmniej pięć osób z konkurencyjnych list nie zamieszkuje na terenie miasta, jest zameldowanych u rodziców, teściów, a tak naprawdę mieszka pod Grudziądzem w okolicznych gminach i tam mieszkają”

Komentarze  

0 # rolek 2018-10-09 23:04
czyzby konkurencja czuła zagrozenie i siegnela po takie niesmaczne metody ? chamstwo w bialy dzien
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # pablo 2018-10-08 18:40
razem z małżonką jestesmy z Panem, wstrząsnela nami ta wiadomosc, ze ludzie potrafią byc tak zawistni.. wielu kandydatow na radnych nawet tutaj nie mieszka a ich nie skreslono? o co tu chodzi? konkurencja sie boi ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # marcin 2018-10-07 23:05
gollob powinien kandydować ! przeciez on tu mieszka. o co chodzi? komu zalezy aby pan tomasz nie kandydowal ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Lech0603 2018-10-07 19:43
Dziwi mnie fakt w ktorym Pan Sikora oburza sie na wyrok SadSadu pedejmujacego taka a nie inna decyzje to ze ktos chwilowo przebywa w miescie Grudziadzu nie moze powodować ze moze kandydowac na radnego.Tomasz Gollob wspanialy niegdys zuzlowiec wrecz nie powinnien kandydowac na radnego zasluzony dla zuzla Grudziafzkiego wszak sport to nie wszystko Zycie ludzi w tym miescie jest wazniejsze od Sportu choc i ten jest bardzo wazny. P.Sikora zarzuca ze niekturzy kandydaci nie mieszkaja w Grudziadzu a sa zameldowani u rodziny w Grudziadzu dobre spostrzezenie ale tych kandydatow wystawiaja i popieruja poszczegolne frakcje i to o nich swiadczy ze postepuja nieuczciwie z wyborcami ni informujac o tym robiac zla weryfikacje swoich kandydatow.Kand ydatem na Radnego powinien byc ten co juz dla Grudziadza cos pozytecznego zrobil a nie ten co obiecuje ludzie mam nadzieje ze to ocenia w nadchodzacych wyborach
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # zdziwiony 2018-10-07 23:03
niby spor to nie wszystko ale jakby pan tomasz gollob dostal sie do rady miasta to moglby wplywac na rozwoj sportu i dzieki temu przyciagnac inwestorow chociazby w sferze sportowej.. a tak btw. to gollob mieszka w grudziadzu i odprowadza podatki wiec czemu nie moze kandydowac? nie rozumiem..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # janek 2018-10-06 23:37
brak słów.. teraz juz nic sie nie zrobi.. trzeba zapomniec o tym incydencie i ruszać do boju ! powodzenia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # ilona47 2018-10-05 21:54
metody takiego typu są obrzydliwe ! głowa do góry, trzymam kciuki za państwa !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # adas 2018-10-05 21:52
dokładnie ! wielka szkoda dla naszego miasta.. jak mozna byc tak podłym aby w taki sposób pozbywac sie konkurencji? Mimo wszystko liczę, że Pan Sikora i jego radni wygrają !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować